Waterschade door de storm van 22 juni 2023?
De ongekende regenval van afgelopen donderdag 22 juni heeft veel lekkages en waterschade veroorzaakt. Lukt het maar niet om uw schade succesvol te claimen? Schakel dan onze contra-expert in. Hij komt kosteloos uw schade vaststellen en zet zich in voor de juiste vergoeding.

Veel woningen met waterschade
Nederland is getroffen door een grote storm
De storm van 22 juni heeft veel schade veroorzaakt in heel Nederland en verzekeraars zijn er druk mee om alle schadegevallen af te handelen. Deze drukte brengt een aantal problemen met zich mee die ten koste gaan van de gedupeerden.
Ten eerste is het na zo’n storm zó druk, dat de communicatie met u verre van optimaal is. Gedupeerden moeten, na het melden van hun schade, lang wachten voor ze weer wat horen over hun schade. Soms horen gedupeerden van de storm helemaal niets meer tenzij er zelf achteraan wordt gebeld. Dit kan allerlei frustraties en stress met zich meebrengen. Daar wilt u helemaal niet mee bezig zijn. Zijn er geen snellere en betere manieren om de schade goed afgehandeld te krijgen?
Dat is precies waar onze contra-expertise in beeld komt. Nadat u de schade bij uw verzekeraar heeft gemeld, kunt u contact met ons opnemen. Wij zorgen er vervolgens voor dat uw schade zo snel en zorgvuldig mogelijk in behandeling wordt genomen. Wij regelen de vergoeding die écht past bij uw waterschade.

“Onze contra-expertise is zeer nauwkeurig tijdens het vaststellen van uw waterschade. Wij kijken ook naar niet direct zichtbare schade, zodat u tijdens het herstel niet voor verrassingen komt te staan. Wij doen een schadevaststelling en gaan daarna voor u in gesprek met de schade-expert van uw verzekeraar.”
Waarom onze hulp inschakelen?
Goed resultaat met minder stress
Onze contra-expert is onafhankelijk, zeer deskundig en onderzoekt grondig uw waterschade. Hij haalt de stress en zorgen bij u weg omdat u de hele zaak kan loslaten. Alles wordt met uw verzekeraar geregeld. U heeft geen omkijken meer naar de administratieve rompslomp. Lees ook onderaan deze pagina wat anderen van onze hulp zeggen.
Dit zeggen onze klanten
Aantoonbaar meer resultaat met contra-expertise
"Voortdurend zeer goed op de hoogte gehouden"
Bijna 2 jaar geleden is er een grote waterschade ontstaan in mijn huis. De verzekering heeft de hele trukendoos opengetrokken om mijn claim af te wijzen. Na ruim een jaar touwtrekken was ik ten einde raad. Toen ben ik in contact gekomen met Schadeoplossing. Door hun hun tomeloze inzet en professionele aanpak is mijn probleem uiteindelijk naar volle tevredenheid opgelost! Gedurende het hele proces ben ik voortdurend zeer goed op de hoogte gehouden van alles. Nu kan ik eindelijk aan de renovatie van mijn huis beginnen. Super! Mijn dankbaarheid is groot!
Dhr. R. Groenen
Noord-Brabant
"Vanuit hun hart en expertise"
..Ons huis was overstroomd en de verzekering wilde ons afschepen met een nieuwe keukenplint en een paar honderd euro voor schilderwerk. Ik heb het ervaren als een vreemd spelletje dat voor geen meter deugde maar ik had geen energie en focus om er tegen op te boksen. Toen vond ik schadeoplossing. Zij namen alle communicatie over en hebben er voor gezorgd dat we hebben ontvangen wat nodig was om de schade te herstellen. Deze mensen helpen vanuit hun hart en expertise wanneer je eigen verzekering je onterecht af wilt wimpelen terwijl je al in een crisis situatie verkeerd. Dankbaar!!
Mevr. Julie
Limburg
"Super geïnformeerd"
Geweldig geholpen door Schadeoplossing. Door een lekkage in ons pakhuis (waar tot op heden nog steeds niks aan is gedaan) en waar ondertussen de muren bol staan van het vocht, ruiken de spullen muf en zit het weer in heel veel kleding. Schadeoplossing heeft ons super geïnformeerd nadat de schade-expert van onze verzekering ons wilde afschepen met een schadevergoeding die werkelijk nergens over ging.
Na deze informatie gedeeld te hebben met onze schade-expert ging zij zonder enige tegengas overstag en kwam met een passender aanbod. Helaas zijn wij door onze schade-expert nog steeds de benadeelde partij omdat wij veel spullen en kleding al weg hebben moeten doen, maar hier wordt geen aandacht aan gegeven. Ook heeft dit verhaal nog een staartje aangezien de lekkage door laksheid van de Woningbouw vereniging nog steeds niet is opgelost. Mocht er hierdoor nog meer schade ontstaan en de schade-expert weer met een klein bedragje komen gaan wij zeker weer naar Schadeoplossing. Een contra-expertise door Schadeoplossing kunnen wij zeer zeker aanraden.
Mevr. S. Klink
"Professioneel en correct"
Na een riool overstroming had ik m'n hele huis blank. Kwam de expert van de verzekeraar met een belachelijk laag bedrag over de brug. Vervolgens heb ik met Schadeoplossing contact opgenomen. Hun contra-expert heeft het professioneel en correct afgewikkeld met een goed resultaat. Ik ben zeer te spreken over Schadeoplossing.
Dhr. M. Dijkema